PRODEJ KONTEJNERŮ

Nákup použitých kontejnerů bude levnější než nakupování nových kontejnerů v perfektním stavu. Pokud chcete slevu, zkuste se porozhlédnout po kontejneru, který je lehce použitý, místo abyste utráceli za něco, co je zcela nové.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Můžete mít štěstí a narazit na kontejner, který byl použit jen na jednu, dvě cesty. Námořní (jiný název pro přepravní a skladový) kontejner je navržen tak, aby vydržel tvrdé podmínky, takže je dost odolný pro více použití. Obyčejně se totiž předpokládá, že vydrží až 20 let.

U nás si můžete pořídit kontejnery nové, takzvaně po jedné cestě nebo použité. Přepravní kontejnery jsou snadným a nejčastějším řešením, pokud potřebujete rychle zajistit skladovací prostory jak pro soukromé, tak podnikatelské účely. Výhodou lodních kontejnerů je jejich vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům, proti ohni a nezanedbatelná je i jejich bezpečnost a uzamykatelnost. Kontejnery lze na sebe stohovat a jsou snadno mobilní. Přepravní kontejnery lze použít jako objekt pro doplňkovou funkci k bydlení či podnikání, lze je využít jako nebytové prostory jakými jsou gastro provozy, kiosky, haly, kanceláře, zahradní chatky a podobně

Ceny kontejnerů jsou výrazně ovlivněny nabídkou a poptávkou a pohybem zboží po celém světě a zejména v posledních 2 letech byly ceny turbulentní.

Námořní, lodní, přepravní, skladovací, chladící, mrazící kontejnery – všechny jsou opatřeny certifikací CSC, zaručující vysokou kvalitu po celém světě.

Pokud si nebudete čímkoli jisti nebo se vyskytne jakýkoli problém, stačí nás kontaktovat, a vše se snadno vyřeší.

Kontejner můžete upravit tak, aby přesně vyhovoval Vašim potřebám.

Zajišťujeme kontejnery ve velikostech:
10´, 10´Dukon, 20´DC, 20´DD, 20´SD, 20´R, 20´HC, 20´HCSD, 20´HCDD, 20´HC-R, 30´,40´, 40´DC, 40´HC, 40´HCDD, 40´HCSD, 40´HCOT, 40´HC-R 45´HC, SWBD-7,45MDalší optimální využití námořních kontejnerů jako:

bezpečný mobilní sklad na staveništi – velmi bezpečné a prakticky odolné proti vandalismu. Jako standard jsou vybaveny visacími zámky na dveřích rukojetí. Pro extra zabezpečení si můžete přikoupit další druhy zabezpečení. Bez problému je využijete v náročném terénu a za jakýchkoli povětrnostních podmínek

mobilní dílna, sklad zboží, materiálu a drobného nářadí

sklad zemědělských plodin

sklad náhradních dílů, pneumatik a sezonního zboží

archiv dokumentů


Nabídka kontejnerů

Naši Partneři


LCONT company s.r.o.

Daimler Truck Česká republika s.r.o.

Betonové jímky s.r.o.

BESTCONT s.r.o.

AC SPARTA PRAHA cycling z.s.

Schurmann transport s.r.o.

Obec Předboj

Obec Klobuky

Obec Vyšehněvice

MČ Malé Hoštice

Obec Podlesí
Depo Doksany
Doksany 69, 411 82
Sídlo firmy
Locont s.r.o.
Nové Dvory 74
413 01 Roudnice nad Labem
Ostatní informace
IČ: 09376810
DIČ: CZ09376810
BÚ: 5908921339/0800
GDPR
© 2024 Locont s.r.o.
Created by PRIMESOFT web & software development